Një moshë, por sa ndryshe! 0 53

“Më e mirë e ëma se e bija”, apo anasjelltas? Në rastet që po sjellim duket se ka një përzierje. Shpesh janë vajzat ato që shkëlqejnë më shumë se nënat e tyre, krahasuar në të njëjtën moshë, por ka edhe raste kur nënat ua kalojnë. Nga Sharon Stone dhe ëma, te Kate Hudson dhe mamaja e saj, aktorja e famshme Goldie Hawn, ju sjellim një krahasim të yjeve dhe nënave të tyre kur kanë qenë në të njëjtën moshë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *