Selena Gomez rikthehet në Instagram me një mesazh të fortë 0 63

Selena Gomez i është rikthyer Instagramit për herë të parë që nga problemet që pati me shëndetin mendor në fund të verës.

Selena Gomez instagram
Selena Gomez instagram

Këngëtarja dhe aktorja shfrytëzoi “Ditën e falenderimeve” për të dhënë një mesazh prekës. “Kam shumë për të qenë falenderuese këtë vit. Ky vit ka qenë më i vështiri por edhe më i dobishmi deri tani. Lufta e të mos të mjaftuarit vetvetja, përfundoi. Unë doja vetëm të reflektoja dashurinë që ju më keni dhënë për vite me radhë e të tregoj se sa e rëndësishme është të interesohem për ju. Nga mirësia te besimi. Dashamirësia gjithnjë triumfon. Ju dua të gjithëve. Perëndia ju bekoftë.”   

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *