Albana Osmani i shpreh “fiksimin” këngëtarit ballë për ballë në “Top Show” 0 124

Albana Osmani është një ndër prezantueset më në zë në Shqipëri por edhe plotë surpriza. Ajo ka befasuar audiencën dhe kantautorin Redon Makashi ditën e djeshme në emisionin “Top Show” ku është opinioniste. Teksa po flisnin për karrierën dhe jetën e Redon Makashit, Albana ka deklaruar se e ka pasur fiksim atë, madje edhe e ka ilustruar me shembuj fiksimin e saj. Ajo ka thënë se duke njohur shijet e Redon Makashit për bjondet, i ka ngjyer flokët pikërisht këtë ngjyrë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *