Festa e çmendur e Rita Orës në Dubai 0 57

Rita Ora ka festuar ditëlindjen e saj në mënyrën krejt të pazakontë duke u “përlyer” me tortë. E lindur në Prishtinë në 26 nëntorin e vitit 1990, Ora feston sot ditëlindjen e saj të 26-të. Dhe ku më mirë se në Dubai mund ta festonte ajo ditëlindjen? Rita Ora ka publikuar disa fotografi ku shihet me shoqet e saj duke festuar dhe duke u lyer me tortë. Epo, edhe 100 Rita!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *