Festa e çmendur e Rita Orës në Dubai

View Gallery
5 Photos
Festa e çmendur e Rita Orës në Dubai

Festa e çmendur e Rita Orës në Dubai

Festa e çmendur e Rita Orës në Dubai

Festa e çmendur e Rita Orës në Dubai

Festa e çmendur e Rita Orës në Dubai

Rita Ora ka festuar ditëlindjen e saj në mënyrën krejt të pazakontë duke u “përlyer” me tortë. E lindur në Prishtinë në 26 nëntorin e vitit 1990, Ora feston sot ditëlindjen e saj të 26-të. Dhe ku më mirë se në Dubai mund ta festonte ajo ditëlindjen? Rita Ora ka publikuar disa fotografi ku shihet me shoqet e saj duke festuar dhe duke u lyer me tortë. Epo, edhe 100 Rita!No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.