Problemet e shumta të Kanye West, ja nga se vuan 0 21

Kanye West duket se nuk po kalon aspak momente të mira. Pas lajmit se ishte shtruar në spital kanë ardhur edhe diagnozat që shqetësojnë jo pak familjen e tij. Reperi është parë në një gjendje të paqendrueshme ditët e fundit dhe sipas mjekëve ai ka një sërë problemesh fizike dhe psikologjike. Sipas mjekëve, ai vuan nga paranoja, depresioni i thellë, dehidratimi dhe mbilodhja. Mjekët e kanë thënë që të qendrojë shtrirë dhe do të jetë për disa ditë nën përkujdesjen e dy mjevëve. Gjendja e tij ka shqetësuar shumë fansa që janë solidarizuar online duke e mbështetur atë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *