Si vishen modelet e “Victoria’s Secret” në punë? 0 107

Elegante, të veshura mirë dhe të hijshme si rrallëkush, bëhet fjalë për modelet e Victoria’s Secret. Me përdorimin gjithnjë edhe më te shpeshtë të rrjeteve sociale, ato këtë dekadë frymëzojnë gjithnjë edhe më shumë, veçanërisht vajzat e reja, por jo vetëm. Prej tyre, të gjithë ne duam të kemi sa më shumë informacion për mënyrën e jetesës, dietat, llojet e sporteve që ushtrojnë për të mbajtur trupin në formë por mbi të gjitha për veshjet e tyre. I kemi parë në eventet dhe mbrëmjet gala me veshje të firmosura nga stilistët më të mirë, por si vishen modelet e Victoria’s Secret në punë? Galeria e mësipërme ju shuan kuriozitetin…

/BORDO/ A.D

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *