Dhurata bukurie për Krishtlindjet

View Gallery
32 Photos
buzekuq-laura-mercier
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
buzekuq-laura-mercier

koleksion-parfumesh-louis-vuitton
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
koleksion-parfumesh-louis-vuitton

krem-kunder-rrudhave-nga-sisley
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
krem-kunder-rrudhave-nga-sisley

manikyr-ciate-london
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
manikyr-ciate-london

parfum-la-vie-est-belle-nga-lancome
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
parfum-la-vie-est-belle-nga-lancome

parfum-kenzo-world
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
parfum-kenzo-world

parfum-n5-leau-chanel
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
parfum-n5-leau-chanel

parfum-per-trupin-dhe-floket-souffle-dor-de-shalimar-nga-guerlain
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
parfum-per-trupin-dhe-floket-souffle-dor-de-shalimar-nga-guerlain

parfum-rosa-nobile-nga-acqua-di-parma
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
parfum-rosa-nobile-nga-acqua-di-parma

parfum-si-night-lightgiorgio-armani
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
parfum-si-night-lightgiorgio-armani

pasqyre-zara-home
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
pasqyre-zara-home

piaster-me-avull
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
piaster-me-avull

puder-dhe-buzekuq-givenchy
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
puder-dhe-buzekuq-givenchy

puder-gold-glow-burberry
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
puder-gold-glow-burberry

qender-estetike-dhe-masazhe
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
qender-estetike-dhe-masazhe

qiri-aromatik-gabriel-nga-cire-trudon
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
qiri-aromatik-gabriel-nga-cire-trudon

qirinj-aromatik-other-stories
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
qirinj-aromatik-other-stories

qumesht-per-trupin-officine-buly
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
qumesht-per-trupin-officine-buly

set-aromatik-per-ambientin-loccitane
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
set-aromatik-per-ambientin-loccitane

set-bukurie-advanced-night-repair-nga-estee-lauder
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
set-bukurie-advanced-night-repair-nga-estee-lauder

set-bukurie-clinique-nga-chubby
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
set-bukurie-clinique-nga-chubby

set-bukurie-dolly-darking-nga-benefit-cosmetics
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
set-bukurie-dolly-darking-nga-benefit-cosmetics

set-bukurie-per-fytyren-leau-dhadrien-nga-annick-goutal
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
set-bukurie-per-fytyren-leau-dhadrien-nga-annick-goutal

set-bukurie-per-fytyren-aesop
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
set-bukurie-per-fytyren-aesop

set-bukurie-yves-saint-laurent
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
set-bukurie-yves-saint-laurent

set-manikyresh-formula-x
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
set-manikyresh-formula-x

set-parfumesh-too-faced
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
set-parfumesh-too-faced

set-per-kujdesin-e-lekures-caudalie
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
set-per-kujdesin-e-lekures-caudalie

set-per-trupin-rituals
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
set-per-trupin-rituals

tharese-flokesh-dyson-supersonic
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
tharese-flokesh-dyson-supersonic

vaji-per-trupin-dhe-floket-frederic-malle
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
vaji-per-trupin-dhe-floket-frederic-malle

xhel-dushi-diptyque
Dhurata bukurie për Krishtlindjet
xhel-dushi-diptyque

Elementi që nuk mund të anashkalohet poshtë bredhit gjatë festave të fundvitit është kutia e parfumit. Madje mund të drejtoheni nga edicione të limituara si versioni “night light” i parfumit “Sì” (Giorgio Armani) apo si Chanael N°5.

Por të gjitha ato që janë të apasionuara pas bukurisë mund të zgjerojnë pa problem listën e tyre të dëshirave drejt mundësive të pafundme që ruan kjo fushë ku inovacioni është i vazhdueshëm.

Një obsesion i vërtetë për disa, makiazhi nuk pushon se krijuari risi qoftë në aspektin e pigmenteve dhe të materialeve por edhe në aspektin e paketimit. Edicionet e limituara janë nga më të përshtatshmet në raste të tilla dhe hyjnë shumë mirë në një listë dhuratash.

Por nëse mendoni për diçka më pak glamur se sa parfumi dhe makiazhi atëherë me siguri mund të zgjidhni produktet e përkujdesjes. Mund të vendosni në listën tuaj të dëshirave atë kremin që keni ëndërruar gjithnjë por që nuk guxoni t’ia lejoni vetes në jetën e përditshme.

Madje markat nga ana e tyre e kanë kuptuar këtë mesazh dhe janë përgjigjur duke ofruar ambalazhime gjithnjë e më joshëse. Në fund, nëse jeni në krizë ideshë, mund të zgjidhni thjesht një përkujdesje për fytyrën ose një masazh në ndonjë sallon pak të veçantë që mund të kënaqë këdo.

Ska komente

Keni një mendim

Adresa juaj e email nuk do të publikohet.