Seks për ditëlindje? Rita Ora provokon me këtë foto! 0 83

Rita Ora ka festuar ditëlindjen e saj të 26-të ditën e djeshme. Ajo ka postuar disa foto ku shihej me shoqet e saj duke festuar me pije dhe tortë. Por mëngjesin e sotëm ka provokuar fort me një foto. Në përshkrimin e fotos, Rita shkruan “Birthday sex”, dmth “seksi i ditëlindjes”, duke lënë të kuptosh se sapo ka përfunduar një “natë qejfi”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *