Dhurata Krishtlindjesh për dekorimin e shtëpisë! 0 54

Krishtlindjet po afrojnë dhe ende nuk keni një ide për dhuratat që do vendosni posht bredhit? Nëse po mendoni për motrën që është e apasionuar pas arkitekturs, mund të mendoni ndonjë llampë zyre me stil të veçantë ose pufkë të rehatshme për t’u ulur për të punuar.

Nëse po mendoni për mbretëreshën tuaj, që është e apasionuar pas qelqurinave, mund të zgjidhni një poçe shumë të bukur prej balte, ose ndonjë vazo fine prej porcelani, alternativa keni plotë mjafton vetëm pak fantazi.

Por përse të mos merrni një mobilje të bukur? E gjithë familja mblidhet bashkë për të zgjedhur një bufe pak të veçantë, një tavolinë mesi që i pëleqen të gjithve, apo një kuti shahu të vecantë. Ndonëse jo të gjithë janë mjeshtra të kësaj loje, ajo gjithnjë i jep klas vendit ku nodhet. Mbrapa nuk mbeten edhe mobiljet artizanale që i japin një ndjenjë melankolie. Ose mund të merrni një arkitekt  dhe t’i jepni një pjese të shtëpisë një pamje bohem.

Në fund, meqë kanë ardhur ditët e ftohta mund të zgjidhni një mbulesë për krevati ose ndonjë jorgan që mban të shkruar ndonjë nga markat e mëdha. Përse të mos rrini ngrohtë dhe me stil. Këtë vit Krishtlindjet mund të jenë më shumë dekorative për shtëpinë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *