Dy festat e Alban Skënderaj dhe Miriamit: Ja mesazhi që shkruan këngëtari

Të gjithë shqiptarët janë zgjuar sot nën atmosferën e festës së Pavarësisë dhe pjesa më e madhe ka vendosur flamuj në ballkonet e shtëpive të tyre. Por për Alban Skënderaj dhe Miriam Canin kjo ditë festohet dy herë pasi është edhe ditëlindja e vajzës së tyre Ameli. Këngëtari ka uruar bashkëkombasit e tij në Instagram. Ja mesazhi i tij: Mirëmëngjes Shqipëri! Sot Ameli u zgjua 1 vjeç ndërsa to plot 104! Ne urojmë me zemër që ajo të jetojë një jetë të lumtur e një ditë, si ty të festojë 104 vjetorin e saj, ndërsa ti të jetosh në përjetësi. Gëzuar të gjithë shqiptarëve!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *