Festa e Pavarësisë, si urojnë VIP-at!

View Gallery
3 Photos
Festa e Pavarësisë, si urojnë VIP-at!
Granit Xhaka

Festa e Pavarësisë, si urojnë VIP-at!
Lorik Cana

Festa e Pavarësisë, si urojnë VIP-at!
Rita Ora

Ditën e sotme Shqipëria feston 104-vjetorin e Pavarësisë së saj. Politikanë anembanë trojeve shqiptare kanë uruar festën teksa urimet nuk kanë munguar as nga yjet e skenës muzikore, sportit dhe filmit. Ja disa prej urimeve:

Miriam Cani: Gezuar Shqiperia ime per plot 104 vite Pavaresi! Sot eshte dita me e bukur e vitit.

Alban Skënderaj: Mirëmëngjes Shqipëri! Sot Ameli u zgjua 1 vjeç ndërsa to plot 104! Ne urojmë me zemër që ajo të jetojë një jetë të lumtur e një ditë, si ty të festojë 104 vjetorin e saj, ndërsa ti të jetosh në përjetësi. Gëzuar të gjithë shqiptarëve!

Flori Mumajesi: Gezuar Shqiperi!

Noizy: Shqipni Te dua shum se ma dhe emrin SHQIPTAR! Urime 104 Vjetori i Pavaresisë Shqiperi.

Bleona: Gëzuar Pavarësinë Shqipëria ime!

Rita Ora ka festuar me shenjën e Shqiponjës!

Blerim Destani: Gëzuar 28 Nëntori Shqiptari!

Granit Xhaka: Shqipëtarë kudo që ndodheni, anembanë botës Gëzuar ditën e flamurit!

Lorik Cana ka zgjedhur një foto mjaft domethënëse ku shihet flamuri kuqezi me një foto të Skënderbeut në mes.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.