Festa e Pavarësisë, si urojnë VIP-at! 0 48

Ditën e sotme Shqipëria feston 104-vjetorin e Pavarësisë së saj. Politikanë anembanë trojeve shqiptare kanë uruar festën teksa urimet nuk kanë munguar as nga yjet e skenës muzikore, sportit dhe filmit. Ja disa prej urimeve:

Miriam Cani: Gezuar Shqiperia ime per plot 104 vite Pavaresi! Sot eshte dita me e bukur e vitit.

Alban Skënderaj: Mirëmëngjes Shqipëri! Sot Ameli u zgjua 1 vjeç ndërsa to plot 104! Ne urojmë me zemër që ajo të jetojë një jetë të lumtur e një ditë, si ty të festojë 104 vjetorin e saj, ndërsa ti të jetosh në përjetësi. Gëzuar të gjithë shqiptarëve!

Flori Mumajesi: Gezuar Shqiperi!

Noizy: Shqipni Te dua shum se ma dhe emrin SHQIPTAR! Urime 104 Vjetori i Pavaresisë Shqiperi.

Bleona: Gëzuar Pavarësinë Shqipëria ime!

Rita Ora ka festuar me shenjën e Shqiponjës!

Blerim Destani: Gëzuar 28 Nëntori Shqiptari!

Granit Xhaka: Shqipëtarë kudo që ndodheni, anembanë botës Gëzuar ditën e flamurit!

Lorik Cana ka zgjedhur një foto mjaft domethënëse ku shihet flamuri kuqezi me një foto të Skënderbeut në mes.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *