Më seksi se kurrë! Scherzinger tregon hiret në rrugët e Londrës

Nicole Scherzinger duket se po kalon një rini të dytë dhe këto foto e tregojnë më së miri. Ajo është fotografuar duke shkuar në hotelin e saj në Londër pas shfaqjes “X Factor” ku është pjesëtare e jurisë. Scherzinger ishte veshur me të errëta duke ekspozuar mjaftueshëm dekoltenë e saj. Këngëtarja bukuroshe ka tërhequr vëmendjen e kalimtarëve por edhe paparacëve që nuk i ndaheshin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *