Bleona: Kam pritur gjithë jetën një si ty! 0 49

Këto fjalë janë thënë pikërisht nga këngëtarja Bleona Qereti! Por nuk bëhet fjalë për një mashkull, siç mund të mendojnë shumë njerëz, por për projektin e saj të ri muzikor. Ajo ka publikuar këngën e re “Still in love” dhe ka publikuar një postim në Instagram për ta njoftuar këtë gjë. Fillimisht Bleona ka sjellë vetëm versionin audio teksa nuk dihet ende kur do të shohim klipin e saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *