Erion Veliaj: Unë dhe Ajola do bëhemi prindër! 0 173

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka qenë i ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit pasditën e sotme ku ka dhënë një lajm mjaft të bukur. Ai dhe Ajola do të bëhen prindër shumë shpejt. I pyetur nga Rudina nëse kanë plan të bëhen me fëmijë, Veliaj tha se tashmë kanë marrë një vendim për këtë. “Unë dhe Ajola kemi vendosur që vitin e ardhshëm të bëhemi prindër”, ka thënë kryebashkiaku. Ajola dhe kryebashkiaku Veliaj janë bashkë prej dhjetë vjetësh ndërkohë që dy vjet më parë bënë një dasmë madhështore në kalanë e Gjirokastrës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *