Fansat befasojnë Dua Lipën: Ja çfarë i ndodhi mëngjesin e sotëm

View Gallery
6 Photos
Fansat befasojnë Dua Lipën: Ja çfarë i ndodhi mëngjesin e sotëm

Fansat befasojnë Dua Lipën: Ja çfarë i ndodhi mëngjesin e sotëm

Fansat befasojnë Dua Lipën: Ja çfarë i ndodhi mëngjesin e sotëm

Fansat befasojnë Dua Lipën: Ja çfarë i ndodhi mëngjesin e sotëm

Fansat befasojnë Dua Lipën: Ja çfarë i ndodhi mëngjesin e sotëm

Fansat befasojnë Dua Lipën: Ja çfarë i ndodhi mëngjesin e sotëm

Ajo është ndër këngëtaret më të pëlqyera të momentit dhe fansat e saj shtohen përditë e më shumë. Por një grup fansash e kanë befasuar bukuroshen shqiptare Dua Lipa që në “pikë të mëngjesit”. Lipa ishte duke shkuar në një emision mëngjesi kur është surprizuar nga një grup fansash që po e prisnin para studios për ta përshëndetur. “Love”, shkruan këngëtarja krah fotos së fansave të saj.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.