Fansat befasojnë Dua Lipën: Ja çfarë i ndodhi mëngjesin e sotëm 0 40

Ajo është ndër këngëtaret më të pëlqyera të momentit dhe fansat e saj shtohen përditë e më shumë. Por një grup fansash e kanë befasuar bukuroshen shqiptare Dua Lipa që në “pikë të mëngjesit”. Lipa ishte duke shkuar në një emision mëngjesi kur është surprizuar nga një grup fansash që po e prisnin para studios për ta përshëndetur. “Love”, shkruan këngëtarja krah fotos së fansave të saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *