Këngëtarja i nxjerr sekretin Valbona Selimllarit! 0 129

Valbona Selimllari do të mbahet mend gjatë si Missi i parë shqiptar dhe një ndër femrat më seksi shqiptare që duket se gëzon një rini të përjetshme. Por këngëtarja Evi Reçi ka zbuluar një tjetër dhunti të Selimllarit, aftësinë për të grimuar. Reçi ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shkruan “Kur grimin ta bën e bukura Bobi”. Duke parë rezultatet, mund të themi pa frikë që Valbona është e aftë edhe në këtë “zanat”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *