Sa e bukur familja e Shakira-s! 0 108

Pique fiton çmimin si futbollisti më i mirë i vitit, dhe për ta pritur menduan fëmijët që ka me këngëtaren. Buzëqeshje pafund dhe shikime që reflektojnë krenari.

Herën e fundit që është shfaqur në publik, Milan Pique, djali i Shakirës dhe i mbrojtësit të Barcelonës Gerard, ishte shumë i zhgënjyer dhe i trishtuar për humbjen e Spanjës kundër Italisë. Një atmosferë krejt tjetër ajo e ditës së djeshme, i ftuar vjetor i mbrëmjes si futbollisti më i mirë i vitit.

Ishte pikërisht Gerard së bashku me vëllanë e vogël Sasha-n që tërhoqën çmimin e babait. Të vendosur me hapa të sigurt dhe krenar për Milan.
Për familjen e këngëtares, që qëndron gjithmonë e bashkuar në momentet e rëndësishme, është një sezon lumturie, edhe pse kohët e fundit shëndeti i djalit të dytë i ka shqetësuar pak. Por me s duket gjendja është përmirësuar, dhe ajo, nëpërmjet rrjeteve sociale ka qetësuar fansat.

“Ata janë guru-ja ime” është shprehur Shakira, më e frymëzuar se kurrë nga fëmijët. Nuk mund të ishte ndryshe.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *