Si do të dukej Michael Jackson pa operacione 0 50

Michael Jackson është simbol i një epoke të tërë në historinë e muzikës. Ai ka dhënë një kontribut të pashlyeshëm në botën e këngës por ka pasur mjaft ndikim edhe në fusha të tjera si moda dhe kërcimi. Mirëpo si shumica e të famshme ai ka pasur dobësitë e tij që lidheshin pikërisht me pamjen e tij.

Është bërë një ekzaminim mjaft interesant që tregon se si evoloi pamja e tij dhe si do të dukej Michael në moshën 50-vjeçare nëse nuk do të kishte bërë ndërhyrje për të qenë ndryshe.

Si do të dukej ai në vitin 2009 në rast se nuk do të kishte bërë ndërhyrje
Si do të dukej ai në vitin 2009 në rast se nuk do të kishte bërë ndërhyrje
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *