Transformimet e yjeve të Hollywood-it 0 144

Tani janë të famshme dhe me siguri që nuk ka ndryshuar vetëm mënyra e tyre e jetesës. Shumë prej tyre kanë pësuar transformime në look, aq sa nëse shfletojmë fotot e tyre të vjetra, vështirë se mund të dallohen.  Disa foto të shkëputura nga albumi i familjes apo nga mbrëmjet studentore, ja shkrepjet që rrëfejnë “të shkuarën vizive” të pamjes së më të bukurave të Hollywood-it. Vitet kanë ndikuar për mirë, ndryshimet e modelit të flokëve, makijazhi edhe ndoshta ndërhyrje të tjera estetike, që i kanë bërë ato të jenë yjet më të famshme, por me siguri që për këtë nuk ka mjaftuar pamja e tyre edhe këto foto që në disa raste përkojnë edhe me fillimet e karrierës së tyre janë edhe si dëshmi për të vërtetuar që për të qenë i suksesshëm pamja nuk mjafton.

JLo me flokët brune edhe të shkurtra, me shumë gjasa që shumë prej jush nuk do të mund ta njihnit, ju ftojmë të  shikoni në galerinë e mësipërme transformimet që kanë pësuar yjet e Hollywood-it…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *