Fotot: Në dhomat e zhveshjes me “Engjëjt” e Victoria’s Secret! 0 78

Pritet që kjo e sotmja të jetë një ndër sfilatat më madhështore në historinë e modës dhe pritshmëria është shumë e lartë. Modelet më të mira në botë janë mbledhur në Paris për të parakaluar për “Victoria’s Secret”. Bella dhe Gigi Hadid, Alessandra Ambrosio, Irina Shayk, Adriana Lima dhe shumë yje të tjerë do të parakalojnë. Në skenë do të performojnë yje si Lady Gaga, Bruno Mars apo The Weeknd. Teksa yjet përgatiten për sfilatën, ne ju sjellim disa foto nga dhomat e zhveshjes.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *