Jeta super-luksoze e pasanikëve shqiptarë! 0 318

Këto foto janë shkëputur nga faqja e Instagramit “Rich kids of Albania”. Të rinjtë shqiptarë reklamojnë jetën e tyre luksoze. Makina të shtrenjta, shampanjë dhe tufa kartmonedhash. Shihni galerinë e fotove për më shumë. *Fytyrat e personazheve janë fshirë për shkak se shumë prej tyre njihen publikisht.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *