Një nderim special për Inva Mulën! 0 71

Inva Mula është padyshim sopranoja më e njohur shqiptare që na ka bërë krenarë në skenat më të mëdha botërore me performancat e saj. Vlerësimet nga mediat dhe publiku ndërkombëtar kanë qenë të shumta dhe plotësisht të merituara. Por ajo ka marrë një nderim special ditën e e sotme nga Alket Islami. Së shpejti do të zhvillohet Kampionati i nëntë Botëror i fluturimeve me Preçizion Albania 2017 dhe Alket Islami i ka bërë një surprizë të bukur sopranos. Ai ka zgjedhur që fanella zyrtare e pjesëmarrësve të ketë të shkruar emrin e sopranos së njohur në pjesën e prapme. Më poshtë në galerinë e fotove mund të shihni edhe foton e fanellës me emrine  sopranos.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *