Sarah Jessica Parker hap butikun e saj të parë 0

Nga bashkëpunimi me Net-A-Porter te publikimi në Instagram të këpucëve të saj, Sarah Jessica Parker nuk ndjen lodhje kur vjen puna te rritja e perandorisë së saj të këpucëve. Dje, aktorja e shndërruar në stiliste prezantoi bashkëpunimin e fundit për koleksionin SJP: një butik i ri, i pari për Parker.

Sarah Jessica Parker gjatë punës për hapjen e butikut
Sarah Jessica Parker gjatë punës për hapjen e butikut

Ndoshta fakti më befasues, është se dyqani nuk do të jetë i lokalizuar në New York. Për Parker dhe alteregon e saj, Carrie Bradshaw, zgjedhja është Washington D.C. Aktorja zbuloi në Instagram që vendi i butikut është MGM National Harbor, në zemër të D.C.-së.

Vendosur për t’u hapur më 8 dhjetor, butiku SJP Collection do të përmbajë linjën e këpucëve, linjën e fustaneve të zeza dhe bizhuteri.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *