Çantat më të çmuara për këtë sezon 0

 

Microbag (çantë e vogël) me kristale, apo me lëkurë ekstra luksi, të zbukuruara me bizhuteri si dhe me efekt metalikë: çantat e këtij sezoni bëhen të çmuara dhe protagoniste të look-ut tuaj nga mëngjesi në mbrëmje.

Perfekte për të plotësuar outfit-et elegantë për festa apo ceremoni, por edhe për t’i shtuar një element special pamjes suaj, edhe kur jeni fare të thjeshtë.

Haper’s Bazaar ka bërë një listë në të cilën ka përzgjedhur çantat më të bukura për sezonin e dimrit të këtij viti: shfletoni galerinë për ta zbuluar.

                                                                                                              /BORDO/ A.D

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *