Aktori i “Portokallisë” bëhet baba për herë të dytë 0 543

Ditën e sotme, Florjan Binaj është bërë baba për herë të dytë. Familja është shtuar me një djalë. Në forografinë e shpërndarë në rrjetin social Instagram, aktori i “Portokallisë” shkruan: “Sot, dorën sa gishti, nesër jetën sa malet! Sot lindi Glauk, djali jonë dhe na e bëri ditën, familjen dhe jetën më të bukur.”

Florjan Binaj, Sadina Alla dhe vajza e tyre
Florjan Binaj, Sadina Alla dhe vajza e tyre

Aktori Binaj dhe partnerja e tij, modelja Sadina Alla, janë prindër edhe të një vajze, ardhur në jetë dy vite më parë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *