31 mini tatuazhe të yjeve për t’u kopjuar 0 345

Nuk është e nevojshme të ekzagjerohet me bojën: një tatuazh mund të përmbledhë shumë kuptime dhe në pak centimetra lëkurë. Këta tatuazhe të yjeve të Hollywood-t, janë kaq të admirueshëm sa të lind dëshira për t’i imituar. Yje si ato të Cara Delevigne dhe Paolo Nutini-t, zemra si ato (të stilit rok) të Kelly Osburne, lule si ato të Jessica Alba-s dhe Courtney Love, por edhe forma dhe simbole më kripte, si ato të Miley Cyrus apo Demi Lovato-s: shfletoni galerinë e mësipërme për t’i zbuluar të gjitha.



                                                                                               /BORDO/ A.D

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *