Kështu Çiljetën s’e keni parë (thuajse) kurrë!

Çiljetën e kemi parë të veshur, provokuese, të zhveshur, por tani na erdhi radha ta shohim edhe si amvisë. Ajo ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet të ketë vënë përparësen dhe t’i jetë shtruar punës. Nga sa shohim Çiljeta po gatuan spageti. Bravo Çiljeta! Këngëtare, nënë e mirë dhe një amvisë po e tillë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *