Thjeshtë dhe shik! Victoria Beckham gjithmonë “In”

Victoria Beckham ka një stil thuajse të pagabueshëm. Pavarësisht se në shumë vite mund edhe të ketë gabuar ndonjëherë me veshjet e saj, “Poshi” shihet gjithmonë e veshur me shije. Ajo është fotografuar së fundmi e veshur me një fustan ngjyrë mustarde dhe një këmishë ngjyrë të kuqe poshtë. Si gjithmonë shkëlqyese!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *