Fotot që kanë skandalizuar fansat: Vajza e Ornella Muttit nudo para njerkut të saj! 0

Këto foto kanë shkaktuar një zhurmë të madhe në rrjet. Vajza e Ornella Muttit, Naike Rivelli ka postuar një foto ku shihet nudo. Po deri këtu nuk ka asgjë të jashtëzakonshme. Në një foto tjetër shihet se këtë foto nudo ia ka bërë njerku i saj, partneri i Ornella Muttit, Fabrice Kerherve. Kaq ka mjaftuar fyerjet dhe sulmet nga fansat të lëshon lumë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *