Provokon Vesa Luma, tregon më shumë se ç’duhet! 0 129

Vesa Luma prej pak kohësh është bërë nënë e një djali dhe i ka dedikuar atij gjithë kohën e saj. Por sot ajo është rikthyer të merret me veten duke postuar një foto që nuk jemi mësuar ta shohim shpesh nga ajo. Vesa ka publikuar në Snapchat një foto ku tregon një dekolte të hapur me diçiturën “Mood”.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *