Nuk përmbahet Monica Belluci, nudo në serialin e ri

Monica Belluci ka një trup të hatashëm dhe duket se nuk e ka aspak problem të zhvishet. Një gjë të tillë e ka bërë sërish, këtë radhë në një serial ku merr pjesë. Belluci është protagoniste e serialit “Mozart in the Jungle” ku dhuron disa skena tejet të nxehta. Pavarësisht 52 viteve mbi shpinë, italiania është tmerrësisht seksi!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *