Lajm i madh për Sarën dhe Ledionin: Vjen në jetë djali i tyre!

Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë bërë prindër! Çifti i njohur janë bërë prindër të një djali ditën e sotme. Nuk dihen ende shumë detaje rreth lindjes apo emrit që do t’i vendosin ata djalit të tyre, megjithëse disa të dhëna i kanë dhënë përmes rrjeteve sociale.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *