Teze Lori, fotoja e parë me nipin! Ja pesha e tij

Dashuria e një tezeje për nipin apo mbesën e saj është e papërshkrueshme veçanërisht kur ai është i pari që i bashkohet familjes së madhe. Nuk mund të ndodhte ndryshe me Lori Hoxhën e cila nuk i ka rezistuar dot tundimit për të ndarë  qoftë edhe fare pak nga lumturia që i fal vogëlushi London Noor. Dora e tij e vogël ka kapur gishtin e tezes së madhe, dhe duket një mrekulli e vërtetë.

Ndërkohë që përbri fotos Lori ka zbuluar edhe peshën e London-it, i cili ka lindur në mënyrë të parakohshme por që sipas asaj që ka shkruar Sara në rrjetet sociale të dy janë mirë me shëndet. “2.2 kilogramë lumturi e pastër”, ka shkruar Lori duke iu referuar nipit të saj.

View this post on Instagram

December'16 | 2.2 kg of pure happiness

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *