Kjo është padyshim familja më e bukur në Hollywood

Familja Reynolds mbërriti!

Për herë të parë Rayan Reynolds, Blake Lively dhe dy vogëlushët e tyre patën debutimin e tyre të parë në publik, si rrjedhojë e vendosjes së yllit të aktorit Reynolds në Ëalk of Fame. Çifti më simpatik në Hollyëood, janë treguar shumë diskret për ruajtjen e privatësisë së familjes së tyre dhe vetëm ditën e djeshme ata u shfaqën në public si familje. Të gjithë rrjetet sociale u tejmbushën nga fotot e familjes, e cila I përngjante një kartoline. Aktori i sukssesshëm, nuk humbi kohë,por menjëherë nxitoi të vlerësonte bashkëshorten e tij Blake duke thënë: “Dua të falenderoj gruan time Blake, e cila po qëndron e ulur aty dhe është gjithçka për mua. Ti je gjëja më e mirë që më ka ndodhur mua. Ti bën çdo gjë të jetë më mirë. Ti më ke dhuruar dy fëmijë të mrekulueshëm, që asnjeherë nuk kam menduarse do t’i kasha.

Pas këtij fjalimitë shkurtër, aktorja Lively u afrua pranë bashkëshortit të saj me dy vogëlushet e saj bukuroshe. Lively dukej e mrekullueshmee veshur me një fustan ngjyrë blu, e shoqëruar nga dy princeshat e saj të veshura shumë bukur, si mamaja e tyre.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *