Luana Vjollca nis turneun amerikan: Sa do të kushtojë për ta dëgjuar “live”!

Luana Vjollca mund të konsiderohet si një këngëtare e “regjur” në tregun shqiptar pasi ka publikuar disa klipe, por nëse doni ta dëgjoni “live” tashmë do ta keni edhe këtë mundësi. Luana do të performojë në disa qytet amerikane ditët e ardhshme. Siç bën të ditur grupi Babastars, Luana së bashku me Getoar Selimin “kunatin” e saj dhe këngëtarin Majk do të japin koncerte për shqiptarët e Amerikës. Treshja do të këndojë në Boston e Michigan ku hyrja për të dëgjuar “live” ata do të jetë 40 dhe 50 dollarë. Datat e turneut të tyre amerikan janë publikuar nga Babastars ditën e djeshme në faqen e Facebook.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *