Shuma marramendëse që shpenzoi Lori Hoxha për fustanin në festën e TCH! 0 280

Lori Hoxha shquhet për shpenzimet e shfrenuara dhe nuk e ka pasur për gjë të shpenzojë një shifër të “frikshme” për fustanin që veshi në festën e Top Channel. Lori veshi një fustan me vlerë 524 euro. Por nëse për njerëzit “normalë” kjo shifër është e ekzagjeruar, nuk është kështu për Lorin. Të njëjtin fustan e kanë veshur edhe yje si Lindsay Lohan apo Kourtney Kardashian.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *