Menuja e familjes mbretërore për Krishtlindje

Kuzhinieri i familjes mbretërore të Anglisë ka zbuluar menunë e përvishtme që familja e Elizabeth, preferon për festën e Krishtlindjes. “Është cdo vit e njëjta gjë. Ata nuk preferojnë të ndryshojnë menunë, por duan të njëjtat ushqime cdo vit”, është shprehur Darren. “Vendin kryesor në tavolinën e Krishtlindes së familjes me gjak blu, e zë sigurisht gjeli i detit. Pure patatesh, geshtenja dhe lakra e brukselit, gjithashtu nuk mungojnë asnjëherë”, tregoi kuzhinieri. Ndërsa përsa i përket ëmbëlsirës, familja mbretërore preferon budingun e famshëm të Krishtlindjeve.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *