Shokon Ledina Çelo! Pothuajse nudo, në skenën e RTSH 0

Mbrëmë ishte nata e parë e festivalit të këngës në Radio Televiozionin Shqiptar. Në këtë edicion të 55-të të këngës, drejtuesit e televizionit publik, menduan që moderimin e spektaklit t’ia besojnë këngëtares Ledina Çelo dhe aktorit Kasem Hoxha. Por, përveç atmosferës së vakët që dyshja na ofroi në prezantim, spektaklin e vëretë na e dhuroi vetë Ledina kur në mesin e mbrëmjes u shfaq me një fustan, që nuk e dimë nëse do të mund ta quajmë të tillë. Bëhej fjalë për një tyl të gjatë, tërërsisht transparent, i cili linte lirisht të dukej çdo pjesë e trupit të këngëtares, madje edhe ato intime. Nuk mohojmë format e bukura të Çelos, por për formatin e atij kompeticioni kjo veshje rezultoi totalisht e papranueshme nga publiku, të cilët kritikuan këngëtaren nëpër rrjetet sociale. Për ata që nuk mundën ta shohin mbrëmë, ne ju sjellim këto foto.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *