Video qesharake: shikoni çfarë i ndodh Aurela Hoxhës! 0 145

Modelja Aurela Hoxha ka publikuar një video mjaft qesharake në Instagram. Ajo ka qenë duke pozuar në breg të detit kur ka rrëshkitur. Hoxha shihet të hipë në palmat buzë ujit dhe përgatitet për të pozuar. Por jo gjithçka shkon mirë për të. Hoxhës i rrëshket këmba dhe bën një figurë vërtet qesharake. Video është filmuar kur ajo ishte me pushime në Maldiva, disa muaj më parë, por vetëm tani ka vendosur ta bëjë publike atë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *