E ëmbla e familjes Beckham, e parezistueshme 0

Është e pamundur ti rezistosh shkëlqimit të vogëlushes së familjes Beckham. 5-vjeçarj u fotografua këtë të enjte me mamanë e saj dhe dukej si një ëmbëlsirë për t’u ngrënë. Harper dhe mami i saj  Victoria Beckham dukeshin shumë fashion, teksa ishin nisur për të parë shfaqjen e personazhit të preferuar të së voglës. Teksa shtrëngonte kukullën e preferuar Peppa Pig, vajza e vetme e familjes Beckham, dukej njësoj e mrekullueshme si mami i saj, Victoria.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *