Ornela Bregu poston (si rrallëherë) foto me partnerin: Urim dhe puthje të zjarrtë!

Ornela Bregu është ndër figurat më të njohur atë ekranieve shqiptare por preferon ta mbajë “sekrete” jetën e saj private. Por me rastin e datëlindjes së bashkëshortit të saj, ajo ka vendosur të publikojë disa foto me të ku nuk ngurron edhe të shkëmbejë puthje. “14 vjeç dhendër”, shkruan Ornela krah fotos ku shihet me Elvisin, bashkëshortin e saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *