Bleona sërish “në krah” të Donald Trump 0 178

Bleona Qereti duket se ka një adhurim ndaj presidentit të ri të SHBA, Donald Trump. Në një intervistë pak kohë më parë ajo shprehej se ishte ndihmuar nga Trump në nisjen e karrierës në Amerikë, megjithatë do të votonte Clinton për presidente. Por pas zgjedhjes Bleona nuk ka reshtur së uruari Donald Trump dhe duke ripublikuar foton me të. Së fundmi ajo i uron Krishtlindjen atij.   “Urime krishtlindjen zotëri President, urime krishtlindjet botë!!!!”, ka shkruar Bleona krah fotos me Trumpin. Sigurisht që Bleonës dëshira për protagonizëm nuk i mungon aspak…Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *