Hygerta Sako flet për jetën private: Si ia shpjegova vajzës ndarjen!

Ish-Miss Shqiperia dhe prezantuesja bukuroshe Hygerta Sako flet për herë të parë për jetën e saj private. E pyetur nga Intv sesa e vështirë ishte t’ja shpjegonte vajzës së saj, Anais të gjithë proçesin e ndarjes nga ish bashkëshorti, Hygerta tregon: “Nuk e pata shumë të vështirë t’ja shpjegoja vajzës gjithë çfarë ndodhi, sepsenë momentin që ti tregohesh plotësisht e sinqertë dhe kur ajo ndjen se është e rrethuar nga dashuria, nuk ka përse të vuaj asgjë. Anaisit nuk i mungon asgjë, pavarësisht se është në këtë lloj situate familjare. E ka dashurinë e nënës, e ka dashurinë e babait, të familjarëve.” Pas shpalljes Miss, Hygerta ka punuar për një kohë të gjatë si prezantuese dhe aktualisht drejton një emision sportiv në TVSH.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *