Vajza nuk keni më shpresa, Sam Asghari është zënë nga Britney Spears

Ai është padyshim një nga meshkujt më simpatikë, që nuk kalon pa u vënë re nga sytë kureshtarë, veçanërisht të vajzave. E kemi fjalen për Sam Asghari, modeli seksi të cilin e kemi parë së fundi në klipin e këngës “Slumber party” të Britney Spears. Nëse pak kohë më parë ishte thjesht një thashethem, tashmë konfirmohet: Britney dhe Sam janë në një lidhje. Përveç urimit të përbashkët për Krishtlindje, çifti është parë shpesh në publik duke shijuar dashurinë e tyre. Këngëtarja 35 vjeçare nuk shquhet për lidhje jetëgjata, ndaj jemi kurioz se sa do të zgjasë këtë herë?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *