5 shtëpitë më të shtrenjta të blerë nga VIP-at gjatë vitit 2016

Të jetosh në shtëpi luksoze është një kërkesë e personazheve të famshëm. Edhe në vitin 2016, shumë yje hynë në tregun e shit-blerjeve të shtëpive duke shpenzuar miliona dollarë. Këto janë pesë shpenzinet më të mëdha në blerjen e një shtëpie.

Kendall Jenner – 6.5 milion dollarë për një shtëpi të re në Los Angeles.

Adele – 9.5 milion dollarë për shtëpinë e saj në Beverly Hills.

John Legend dhe Chrissy Teigen – 14.1 milion dollare per shtepine e tyre ne Los Angeles.

Tom Brady dhe Gisele Bündchen – 20 milion dollarë për një shtëpi në Manhattan.

Jennifer Lopez – 28 milion dollarë për shtëpinë e saj në Los Angeles.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *