Kjo ishte ëndrra e George Michael për vitin 2017

Burime pranë ish liderit të “The Wham!”, i cili u nda nga jeta në moshën 53 vjeçare, bëjnë me dije se George Michael kishte shprehur dëshirën për t’u bërë baba në vitin 2017. Këngëtari i hitit “Wake Me Up Before You Go-Go” qe shprehur se dëshironte të ndiqte gjurmët e mikut të tij Elton John, i cili ka dy djem Elijah dhe Zachary me partnerin David Furnish.

“Ëndrra e George ishte të bëhej baba. Ai dëshironte të adoptonte ose të kishte një fëmijë përmes një nëne me qira (surrogate). Të krijonte një familje, ishte ëndrra e tij e 2017-ës.” – tregojnë burimet.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *