E porsalindura jetoi vetëm 15 orë, nëna dhuron organet e së voglës. 0

Asaj iu tha nga doktorri që në javën e 19-të shtatzënisë se fëmija do të ketë një jetëgjatësi vetëm prej 15 orësh, kur të lindë. Abbey Ahern pavarësisht kësaj, nuk mori vendimin e abortit, por preferoi ta çojë shtatzëninë e saj deri në fund. Vogëlushja erdhi në jetë por me një sëmundje të pashërueshme dhe nëna e saj 34-vjeçare shijoi vetëm 15 orë me vajzën e saj të vogël. Më pas ajo mori vendimin e madh që oragnet e të porsalindurës t’i dhurojë. E vogla Annie është bebja e parë në shtetin e Oklahomës, që dhuron organet e saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *