Momentet e ëmbla të Argjentina Ramosaj me të birin

Ajo është bërë nënë për herë të parë, para më se një viti. Që prej asaj kohe Argjentina Ramosaj nuk është shfaqur më në karrierën e saj artistike. Siç është shprehur dhe ajo vetë, ka preferuar që të jetë nënë në kohë të plotë për të birin. Bukuroshja poston herë pas here foto me të birin, duke ndarë me ndjekësit e saj momentet e ëmbla të në një nëne me fëmijën e saj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *