Regjisorja e famshme e Bollywood, një prej viktimave të masakrës së Stambollit

Ajo ishte nënë e dy fëmijëve, indiania stilise dhe njëkohësisht regjisore e njohur në Indi, është një prej viktimave të makakrës që ndodhi në Stamboll natën e vitit të ri. Khushi Shah ishte nisur drejt Stambollit për një udhëtim pune, ku më pas së bashku me partnerët e saj të punës, kanë menduar të kalojnë disa orë në klubin e njohur Reina. Bukuroshja mbeti e vrarë, nga sulmi me armë që shkaktoi 39 viktima dhe disa të plagosur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *