Jeton 18 vite me një palë gërshërë në trup 0 157

Edhe mjekët bëjnë gabime tilla. Bëhet fjalë për një burrë në Vietnam, i cili i është nënshtruar një operacioni, pasi skaneri në trupin e tij zbuloi se ai kishte në trup një palë gërshërë. Ma Van Nhat tha se ato gërshërë ka shumë gjasa që të kenë 18 vite që ‘jetojnë’ brenda trupit të tij. Ai u shpreh se në vitin 1998 pësoi një aksident rrugor dhe sipas tij mjekët gjatë oprecaionit kanë harruar gërshërët brenda në organizmin e tij.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *